Prenájom Topoľčany – obchodné priestory


Budova obchodného centra JUH je situovaná v centre najväčšieho sídliska v okresnom meste Topoľčany, neďaleko od hypermarketu TESCO a supermarketu Kaufland na odbočke z hlavnej príjazdovej cesty od Nitry a Bratislavy. Pred budovou je veľké parkovisko.

 • Rekonštrukciou a modernizáciou objektu vznikla na prízemí objektu nákupná pasáž s priamym vstupom od parkoviska (návrh nového usporiadania-viď.príloha č.1.). Všetky obchodné prevádzky, ktoré sú na prízemí objektu – potraviny, domáce potreby, drogéria, pošta, detský textil, cestovná agentúra, mäsiarstvo, galantéria, talianske potraviny, značkový secondhand, čerstvé pečivo, zoochov, café a pub, majú vstup priamo z pasáže. 
 • Na poschodí prístupnom z pasáže pohyblivými schodmi sú ďaľšie prevádzky ako predajňa metrového textilu a bytových doplnkov, pizzeria, kaderníctvo, kozmetika, masáže, manikúra pedikúra, solárium, predajna výpočtovej techniky, pôžičkáreň, fitness, bazár, biliard klub, vzorkové predajne, kancelárie a ďalšie. V lete pribudlo v tesnej blízkosti objektu aj nové ihrisko pre deti a letná terasa. Pre možnosť osobnej obhliadky predajných priestorov Vám ponúkame kontakt na managera centra, ktorý nájdete v kontakte.
 

Prenájom - reklamné plochy, reklamné tabule, billboardy


Vyberte si zo širokej škály reklamných priestorov, od billboardov umiestnených na viditeľných vonkajších plochách obchodného centra, cez reklamné stojany a stĺpy, až po plagáty a letáky umiestnené vo vnútorných priestoroch centra. Dohodnite si reklamu na mieru a kontaktujte nás!

 
 • Obchodno-prevádzkový manager: 
  Ing. Peter Brloš 
  + 421 907 663 554
 • Údržba a technické záležitosti: 
  Dušan Macho 
  + 421 907 709 185
 • Email: topolcany@globalrent.sk

Orientačný plán


Fotogaléria - Mikuláš 2016


Fotogaléria 2012- 2013


Fotogaléria - Detský kútik


Fotogaléria - Elite Fitness


Fotogaléria - 2009


Fotogaléria  - Júl 2008


Fotogaléria - 2007-2008


Fotogaléria - 2006


Fotogaléria - 2005